Advokátní kancelář Mgr. Robert Kaše
Advokátní kancelář co má švih.

Úvodní stránka   |    Mapa stránek   |    Kontakty   |    Profil advokátní kanceláře

Profil advokátní kanceláře

Advokátní kancelář poskytuje svým klientům kompletní právní servis zahrnující kvalifikované právní poradenství, zastupování před soudy a úřady po celé České republice, sepis smluv a dalších dokumentů, advokátní úschovu. Vždy dbáme vysokého odborného standardu poskytovaných služeb, zachováváme individuální přístup ke každému klientovi a klademe důraz na jeho potřeby. Klientům jsme vždy k dispozici, tak aby služby mohly být poskytnuty v co nejkratším termínu.

Naše cíle

Cílem naší advokátní kanceláře je klientům poskytnout takové služby, aby byly naplněny i jejich nejnáročnější požadavky a byly vytvořeny podmínky pro nejlepší výkon jejich činnosti a pro řešení jejich problémů.
Při poskytování právních služeb dbáme na zachování individuálního přístupu ke klientovi a k řešení jeho právních záležitostí. Důraz klademe na dobrou informovanost klienta o průběhu řízení a na zpětnou vazbu.

Náš tým

Mgr. Robert Kaše - samostatný advokát, člen Unie obhájců České republiky, úzká spolupráce s Mgr. Martinou Tetzeliovou, advokátkou

 

Využíváme služeb jazykové školy Extern.


Advokátní kancelář Mgr. Robert Kaše
U Svépomoci 2020/9, Plzeň

(+420) 377 420 326