Advokátní kancelář Mgr. Robert Kaše
Advokátní kancelář co má švih.

Úvodní stránka   |    Mapa stránek   |    Kontakty   |    Profil advokátní kanceláře

Profil advokátní kanceláře

Advokátní kancelář poskytuje svým klientům kompletní právní servis zahrnující kvalifikované právní poradenství, zastupování před soudy a úřady po celé České republice, sepis smluv a dalších dokumentů, advokátní úschovu. Vždy dbáme vysokého odborného standardu poskytovaných služeb, zachováváme individuální přístup ke každému klientovi a klademe důraz na jeho potřeby. Klientům jsme vždy k dispozici, tak aby služby mohly být poskytnuty v co nejkratším termínu.

Naše cíle

Cílem naší advokátní kanceláře je klientům poskytnout takové služby, aby byly naplněny i jejich nejnáročnější požadavky a byly vytvořeny podmínky pro nejlepší výkon jejich činnosti a pro řešení jejich problémů.
Při poskytování právních služeb dbáme na zachování individuálního přístupu ke klientovi a k řešení jeho právních záležitostí. Důraz klademe na dobrou informovanost klienta o průběhu řízení a na zpětnou vazbu.

Náš tým

Mgr. Robert Kaše - samostatný advokát, člen Unie obhájců České republiky, úzká spolupráce s Mgr. Martinou Tetzeliovou, advokátkou

 

Využíváme služeb jazykové školy Extern.


Advokátní novinky

01.12.2013

Nový občanský zákoník

Od 1. ledna 2014 platí nový občanský zákoník. Mění se pravidla pro dědictví, smlouvy, vypořádání, adopce... Jste na všechno připraveni?

Více »


Advokátní kancelář Mgr. Robert Kaše
U Svépomoci 2020/9, Plzeň

(+420) 377 420 326

Byli jste spokojeni s našimi právními službami? Doporučte naši advokátní kancelář na sociálních sítích, děkujeme.